ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM / PARTNEREM GRUPY ENERGETYCZNEJ

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają rozwiązania technologiczne lub usługi związane z rynkiem energetycznym w celu wdrażania ich u klientów końcowych.

Dzięki współpracy wielu podmiotów branżowych i inwestycyjnych stworzyliśmy dla Państwa Program „Bezpłatnej Transformacji Energetycznej”, który przy zastosowaniu naszych rozwiązań technicznych, prawnych i organizacyjnych, nie obciąża budżetu Państwa przedsiębiorstwa. Na własny koszt budujemy Bezemisyjną Siłownię Energetyczną oraz modernizujemy instalacje techniczne w zakładzie dostosowując je do nowych źródeł energii. Podpisanie umowy na odbiór energii z wartością niższą o 30 – 50% od cen rynkowych pozwala spłacić bardzo szybko koszty inwestycyjne projektu.

ZOSTAŃ PARTNEREM AGENTEM / BROKEREM USŁUG ENERGETYCZNYCH

Aby zostać Partnerem / Agentem / Brokerem naszych usług, należy zarejestrować się na naszej Platformie. Rejestracja ta jest całkowicie darmowa i daje możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach oraz prezentacji naszych produktów i usług. Udostępniona Państwu Platforma pozwala na sprawną i szybką komunikację, bezproblemowe przejście przez proces realizacji projektu oraz zapewnia kompleksowa opiekę na każdym etapie współpracy. Zgłaszanie Klientów odbywa się przez CRM dedykowany do tego celu.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM ZAKŁADU PRZEMYSŁOWEGO

Posiadając zakład przemysłowy masz duże zapotrzebowanie na nośniki energii i w związku z tym otrzymujesz wysokie rachunki. Potrzebujesz skutecznego rozwiązania, aby te rachunki obniżyć oraz zapewnić sobie konkurencyjność na rynku i długoterminowo świadczyć sprzedaż swoich produktów i usług, czyli zwiększyć efektywność swojego przedsiębiorstwa. Posiadając teren przyległy do swojego zakładu, możesz z naszą pomocą wybudować własną elektrownię i wyeliminować wykorzystywanie gazu ziemnego, czyli przejść na paliwo bardziej przyjazne środowisku. Bardzo duża unikalność i efektywność użytej technologii pozwoli Ci uzyskać zwrot z inwestycji. Zaletą tego przedsięwzięcia jest również to, że pozwoli produkować odpłatnie energię na potrzeby zewnętrznych firm i uzyskać dodatkowe przychody finansowe.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM FARMY SOLARNEJ / WIND

Będąc właściciel farmy solarnej czy wind jesteś Państwo w stanie wyprodukować z 1 MW zainstalowanego ok 1100/2400 MWh energii elektrycznej rocznie. Jesteś Państwo zależni od zmiennych czynników klimatycznych i przez to nie ma zapewnionej stabilności w wytwarzaniu energii. Wykorzystując efektywniej infrastrukturę energetyczną Państwa farmy i jej terenu, jesteśmy w stanie zbudować obok Siłownię Energetyczną, dzięki której będzie można produkować kilka razy więcej energii w systemie ciągłym 24h/dobę. Dzięki stabilnemu wytwarzaniu energii wzrasta rentowności takiego projektu nawet o 200 %.