REFERENCJE GRUPY

Uczestnicy Grupy Energetycznej to międzynarodowa struktura doradczo – biznesowa, zrzeszająca wysokiej klasy ekspertów z różnych dziedzin nauki i gospodarki/biznesu. Jej głównym zadaniem jest finansowanie projektów inwestycyjnych oraz wyszukiwanie dla Inwestorów projektów o wysokim potencjale biznesowym. W ramach tych projektów prowadzimy działania w kilku krajach na całym Świecie. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje tworzą ogromny potencjał rozwojowy, dzięki efektywnemu zarządzaniu ryzykiem technologicznym, jak również finansowym. Uczestnicy Grupy zrealizowali dziesiątki dużych projektów innowacyjnych i energetycznych.

Ze względu na innowacyjność zaproponowanych przez nas rozwiązań technicznych istnieje dodatkowo możliwość pozyskania dotacji unijnych na prowadzone projekty. W okresie 2007 – 2021 zrealizowaliśmy ponad 150 dotacyjnych projektów unijnych z różnych dziedzin życia, ponad 180 ekspertyz i strategii, ponad 50 projektów wykonawczych oraz przeprowadziliśmy ponad 25 konferencji i szkoleń.

Partnerami wykonawczymi projektu jest kilka dużych spółek branżowych, które razem z nami realizują projekty energetyczne oraz finansowanie inwestycji.

Na Państwa życzenie możemy przedstawić listę podmiotów i ich szczegółowe referencje zrealizowanych prac.

ZOSTAŃ PARTNEREM TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie USŁUG ENERGETYCZNYCH zapraszamy.

PARTNERZY PROJEKTU

Green Broker

Eebd.eu

Centrum Obsługi Inwestycji

TVGreen.eu

Baseeu.com

NEWSID.org